Warto wiedzieć, że laptopy ASUS ExpertBook B5 Flip zostały stworzone przede wszystkim z myślą o klientach biznesowych. Użytkownicy doceniają przede wszystkim ekran, który można obracać o 360 stopni. Ponadto producent zadbał o klasyczną, kompaktową i minimalistyczną obudowę. Omawiane produkty są doskonałym rozwiązaniem dla pracowników mobilnych.

Jakie zalety mają laptopy ASUS ExpertBook B5 Flip?

Klienci mogą korzystać z topowych podzespołów. Trzeba wśród nich wymienić procesory Intel Core i7. Ponadto przedsiębiorca będzie mógł pracować nawet przez 14 godzin bez ładowania. Urządzenie jest w stanie bez większego problemu sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ponadto cała konstrukcja ma stosunkowo niską wagę, dzięki czemu pracownicy mogą zabrać sprzęt, gdzie tylko chcą. Nie można zapomnieć, że laptopy ASUS ExpertBook B5 Flip przeszły restrykcyjne testy, które są gwarancją żywotności i wytrzymałości.

Warto wiedzieć, że laptopy ASUS ExpertBook B5 Flip zostały stworzone przede wszystkim z myślą o klientach biznesowych.

Czym wyróżnia się produkt?

Użytkownicy doceniają produkty za wysoką wydajność. Pracownicy i pracodawca mogą korzystać z bardzo wymagającego oprogramowania. Producent wyposażył sprzęt w procesor Intel 11. generacji. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że urządzenie wykorzystuje zintegrowane układy graficzne Intel Iris Xe. W najprostszym możliwym ujęciu, gwarantują one satysfakcjonujące parametry przy stosunkowo niskim zużyciu energii.

Godny uwagi jest również fakt, że na rynku dostępne są laptopy posiadające 48 GB DDR4. Należy mieć świadomość, że firma zdecydowanie ulepszyła nie tylko pracę dysków, ale również odczyt danych. Urządzenie zostało także wyposażone przez producenta w ekran, który wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań. Warto wiedzieć, że wykorzystane zostały 14-calowe matryce IPS o rozdzielczości Full HD.

Godny uwagi jest również fakt, że na rynku dostępne są laptopy posiadające 48 GB DDR4

Jakie są jeszcze atuty przemawiające za zaopatrzeniem się w laptopy ASUS ExpertBook B5 Flip?

Przedsiębiorstwo podjęło decyzję o wykorzystaniu powłoki antyrefleksyjnej. Matryce otrzymały certyfikat TUV Rheinland. Obecnie można kupić produkt w dwóch wariantach – 300, a także 470 nitów. Firma nie zapomniała nawet o bateriach.

W omawianym modelu mają one maksymalną pojemność wynoszącą 66 Wh. Należy mieć świadomość, że produkt pozwala użytkownikom na pracę przez cały dzień. Ogromną zaletą jest także obsługiwanie szybkiego ładowania. Urządzenie zostało przygotowane z myślą o klientach biznesowych. Nikogo nie powinien dziwić fakt, że przedsiębiorstwa coraz częściej zaopatrują się w omawiany sprzęt. Urządzenie nie jest przeznaczone dla osób, które przed podjęciem decyzji o zakupie sugerują się tylko ceną.