Należące do liderów branży komputery Lenovo od lat dostarczają pracownikom korporacji, jak i również mniejszym firmom czy studentom niezbędne narzędzia pracy. Solidność, z której słynie chińska marka, a także bogate możliwości produkowanych przez przedsiębiorstwo urządzeń zaskarbiły sobie uznanie wśród odbiorców. Wśród głównych linii produktowych w przypadku komputerów stacjonarnych Lenovo, znajdują się serie m.in. ThinkCentre, ThinkStation oraz Essential. Czym się wyróżniają i co sprawia, że są tak chętnie wybierane przez użytkowników na całym świecie?

Komputery Lenovo – desktopowe serie ThinkCentre i ThinkStation do pracy biurowej

Należące do liderów branży komputery Lenovo od lat dostarczają pracownikom korporacji, jak i również mniejszym firmom czy studentom niezbędne narzędzia pracyKomputery biurowe codziennie dostarczają niezbędnych narzędzi do sprawnego wykonywania pracy. Dlatego też tak ważne jest, aby desktopy przeznaczone dla pracowników firm i korporacji cechowały się niezawodnością i wydajnością. Lenovo jest jednym z producentów wiodących prym pod względem projektowania urządzeń spełniających wymagania tego segmentu odbiorców.

Tanie komputery Lenovo ThinkCentre

Tanie komputery do 3000 złotych, które pozwalałyby na płynną codzienną pracę z aplikacjami biurowymi i przeglądarkami internetowymi? Taką ofertę stanowią m.in. proponowane przez Lenovo jednostki ThinkCentre. Procesory Intel Core w połączeniu ze sporym zapasem pamięci RAM i szybkimi dyskami SSD umożliwiają komfortowe wykonywanie zadań w burze. Niska awaryjność połączona z wysoką jakością wykonania zadowoli wymagających klientów, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom.

Wydajne komputery Lenovo ThinkStation dla profesjonalistów

Flagową serią w ofercie Lenovo są wydajne komputery ThinkStation znajdujące zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest bezkompromisowa wydajność. To opcja skierowana głównie do pracowników branż specjalistycznych, wymagających dużych pokładów mocy gotowej do pracy. W tych modelach producent zastosował procesory zarówno Intel Core, jak i AMD, dając użytkownikom możliwość dostosowania konfiguracji do konkretnych potrzeb. Różnorodność na polu konfiguracji, wydajność, a także niezawodność to cechy wyróżniające komputery Lenovo serii ThinkStation.

Niedrogie komputery Lenovo Essential do domu i biura

Komputery Lenovo Essential kuszą ceną i możliwościami, a to sprawia, że zainteresują to grono osób szukające sprzętu do domu i biura, który pozwoli na wykonywanie elementarnych czynności niewymagających zawrotnej wydajności

Komputery Lenovo Essential kuszą ceną i możliwościami, a to sprawia, że zainteresują to grono osób szukające sprzętu do domu i biura, który pozwoli na wykonywanie elementarnych czynności niewymagających zawrotnej wydajności. Tanie komputery tej linii to podstawowe komputery mające za zadanie zaspokajać potrzeby przeciętnego użytkownika chcącego skorzystać z przeglądarki internetowej, funkcji multimedialnych czy edytować dokumenty w aplikacjach Microsoft Office.