Firma Apple zaprezentowała jakiś czas temu iPhone’a SE 2. generacji, potężnego iPhone’a wyposażonego w 4,7-calowy wyświetlacz Retina HD z zaawansowaną technologią Touch ID, zapewniającą doskonałą ochronę danych. Nowy iPhone SE jest wyposażony w procesor Apple A13 Bionic, który jest najszybszym procesorem w iPhone’ie do najbardziej wymagających zadań. Ponadto iPhone SE ma najlepszy jednoobiektywowy aparat iPhone’a z zaawansowanymi funkcjami cyfrowymi, takimi jak tryb portretowy, oraz obudowę odporną na wodę i kurz.

Smartfon Apple iPhone SE

Smartfony Apple iPhone SE od ITnes to prawdziwie wydajny telefon, oferujący użytkownikom unikalne połączenie kompaktowej konstrukcji i imponującej wydajności w przystępnej cenie. Nowy iPhone SE drugiej generacji bazuje na tym samym fundamencie, ale jest jeszcze lepszy – wyposażono go w najlepszy aparat jednoobiektywowy, który robi niesamowite zdjęcia i nagrywa wideo, a przy tym jest przystępny cenowo.

Klasyczna konstrukcja z wyświetlaczem o przekątnej 4,7 cala

Korpus iPhone’a SE jest wykonany z wytrzymałego szkła i aluminium, wykorzystywanego w przemyśle lotniczym. Urządzenie dostępne jest w trzech kolorach: czarnym, białym. Cały przedni panel jest w kolorze czarnym z logo Apple osadzonym w centrum szklanego panelu tylnego. Aby uzyskać odpowiedni odcień, głębię koloru i przejrzystość powłoki tylnej ścianki, zastosowano siedmiowarstwową powłokę materiału. Aluminiowa ramka jest idealnie dopasowana do koloru obudowy. iPhone SE jest wodo- i pyłoodporny, a jego klasa szczelności IP67 zapewnia wodoszczelność do 1 m przez maksymalnie 30 minut.

Procesor A13 Bionic – najszybszy procesor iPhone’a


A13 Bionic, wprowadzony po raz pierwszy w iPhone’ie 11 i iPhone’ie 11 Pro, to najszybszy procesor w telefonie iPhone, zapewniający niesamowitą wydajność w wielu zadaniach wykonywanych na iPhonie SE. Świetnie nadaje się do fotografii, gier, zanurzenia w rozszerzonej rzeczywistości – każda akcja jest niewiarygodnie płynna.

A13 Bionic został zaprojektowany z myślą o uczeniu maszynowym. 8-rdzeniowy Neural Engine jest w stanie wykonać do 5 bilionów operacji na sekundę, ponadto procesor główny posiada podwójne akceleratory uczenia maszynowego, a nowy kontroler uczenia maszynowego zapewnia odpowiednią równowagę między wydajnością i efektywnością.