Ponownie, jest to fakt w 90% przypadków, że te same gry działają znacznie lepiej na iPhonie. We wszystkich recenzjach smartfonów pokazuję, jak działa na nich World of Tanks Blitz. A częściej sprawia, że chce mi się przytulać i płakać. Urządzenia budżetowe nie uciągną gry na dobrych ustawieniach graficznych z powodu starego sprzętu, topowe Smartfony Apple iPhone z powodu niskiej rozdzielczości wyświetlacza.

Są też inne gry, które można przytoczyć jako przykłady. Ale wspaniałą rzeczą jest to, że na iPhone’ach te same gry działają na maksymalnych ustawieniach graficznych, nie tylko na najnowszym 6s, ale także na 6 i 5s. Dlatego cenię sobie chińskie smartfony z Androidem, z dobrym sprzętem i wyświetlaczem Full HD.

Z iPhonem dostajesz wszystko na raz

To jakby kontynuacja poprzedniego punktu, bo skoro chiński Zuk Z1/Z2, OnePlus Two i inne ciągną gry, jak iPhone, to czemu ich nie wziąć? W rzeczywistości wielu je przyjmuje. Ale na pewno nie dostaniesz wszystkiego od razu: dobrej wydajności, wysokiej jakości obudowy, doskonałego oprogramowania, dobrej żywotności baterii, wspaniałego wyświetlacza, jednego z najlepszych aparatów, najlepszego skanera linii papilarnych i tak dalej (więcej). Coś będzie dobrze, ale gdzieś nastąpi poważna wypłata. W przypadku iPhone’a dostajesz wszystko od razu!

iPhone jest praktycznie jedynym małym flagowcem na rynku

Chodzi oczywiście o smartfony Apple iPhone SEE. Dziś na Ukrainie można go kupić za 480 dolarów, co w porównaniu z innymi flagowcami nie jest tak drogie. A co najważniejsze – uzyskaj niemal wszystkie funkcje topowego iPhone’a 6s w kompaktowej obudowie. Uwierz mi, są ludzie, którzy tego potrzebują.

Długoterminowe wsparcie

Na koniec tej historii przygotowałem dobrą kartę atutową iPhone’a! Kupując nowego iPhone’a, możesz być w 100% pewien, że zaraz po wydaniu nowej wersji iOS (pośredniej lub major) Twój smartfon na pewno otrzyma tę aktualizację. Ważne są tutaj dwa punkty:

  1. Dostanie ją od razu.
  2. Doświadczysz tego, co projektanci i programiści mieli na myśli.

Widzisz, nie wszystkie urządzenia z Androidem otrzymują aktualizacje. Nawet nie wszystkie flagowe modele, co możemy powiedzieć o smartfonach ze średniej półki lub przystępnych cenowo? Ale ci, którzy otrzymują nowe wersje systemu operacyjnego z dużymi opóźnieniami, czasami do następnej globalnej aktualizacji systemu operacyjnego.